III   MISTRZOSTWA   MINISTRANTÓW   DIECEZJI PELPLIŃSKIEJ  I  ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ  W  SZACHACH

Diecezjalne Duszpasterstwo Ministrantów i Lektorów Diecezji Pelplińskiej, Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Gdańskiej, Diecezjalne Duszpasterstwo Sportowców oraz Parafia pw. św. Marcina w Starej Kiszewie organizują III Diecezjalne Mistrzostwa Ministrantów w szachach, które odbędą się 11 lutego 2017 roku w Starej Kiszewie (ul. Tysiąclecia 28 – budynek plebanii).

Zgłoszenia należy kierować do 9 lutego 2017 roku pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  tel. 505258749.

Program turnieju:

10.00 –  potwierdzenie obecności przed turniejem w plebanii. Zawodnicy, którzy zgłoszą się po tej godzinie rozpoczynają grę od drugiej rundy;

10.30 –  Msza Święta w kościele;

11.15 –  rozpoczęcie rozgrywek.

Prawo startu mają wszyscy zawodnicy (ministranci, lektorzy, ceremoniarze)       bez względu na posiadaną kategorię szachową, którzy potwierdzą swoją przynależność do służby liturgicznej stosownym zaświadczeniem od duszpasterza ze swojej parafii    oraz dostarczą zgodę rodzica (w załączniku). Pozostałe informacje wraz z regulaminem turnieju znajdują się na stronie internetowej: www.parafia.starakiszewa.pl.

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2016 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk