Staraniem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży rozpoczęła swoją działalność konferencją prasową w Sekretariacie Episkopatu Polski Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA.

Jest ona portalem internetowym www.maika.com.pl dającym możliwość gromadzenia w jednym miejscu maksymalnie dużej ilości informacji dotyczących inicjatyw i tematów związanych z duszpasterstwem młodzieży. Publikujemy informacje nadsyłane ze środowisk krajowych i polonijnych, ze szczególnym uwzględnieniem parafii i wspólnot lokalnych.

MAIKA jako agencja informacyjna poprzez zamieszczanie materiałów nie tylko informuje o różnorodnych inicjatywach, ale także propaguje angażowanie się młodzieży w życie Kościoła, daje również możliwość poszukiwania nowych pomysłów duszpasterskich.

Korzystając z serwisu informacyjnego MAIKA można jednocześnie w bardzo prosty sposób umieszczać informacje, zaproszenia związane z tym, co się dzieje w parafiach, wspólnotach w zakresie duszpasterstwa młodzieży.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z MAIKI. Bliższe informacje w załączniku zawierającym folder informacyjny o MAICE.

Załączniki:
Pobierz plik (folder.pdf)Pobierz folder[ ]2174 kB

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2017 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk