Diecezjalny konkurs lektorski

Kategoria
Wydarzenia
Termin
sobota, 22 kwiecień 2017 09:30

Diecezjalne Duszpasterstwo Ministrantów i Lektorów zaprasza do udziału w Diecezjalnym Konkursie Lektorskim. W tym roku odbędzie się on 22 kwietnia (sobota) o godz. 9.30 w budynku Collegium Marianum w Pelplinie. Lektorzy i lektorki przygotowują dowolny, przez siebie wybrany, fragment z Księgi Hioba. W ramach konkursu finałowego uczestnik prezentuje tekst czytany nie dłużej niż 3 minuty.

Eliminacje do konkursu odbywają się najpierw na etapie dekanalnym. 
O przeprowadzenie takiego konkursu na etapie dekanalnym są proszeni dekanalni duszpasterze ministrantów i lektorów. Wyłonionego zwycięzcę z poszczególnych dekanatów,  duszpasterze zgłaszają do finału do dnia 19 kwietnia br. Zgłoszenia należy kierować do ks. Macieja Zabrockiego (tel. 721 435 702; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z podaniem: imienia i nazwiska lektora oraz wybranego fragmentu z Księgi Hioba.

Do konkursu diecezjalnego przystępuje trzydziestu, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach, najlepszych lektorów z całej diecezji.

Terminy

  • sobota, 22 kwiecień 2017 09:30

Wspierane przez iCagenda

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2017 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk