Szkolenie dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego.

Szkolenia
sobota, 22 kwiecień 2017 10:00

Kuria   Diecezjalna    informuje,   że   sobotę,   22   kwietnia   2017 r.,    godz.

10.00-15.00,  w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie, odbędzie się szkolenie dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego.

Zgłoszenia przyjmowane są w recepcji (furta WSD), w dniu rozpoczęcia zajęć. Zgłoszeniem jest pismo, podpisane przez własnego księdza proboszcza (zamieszczone poniżej), które każdy kandydat powinien przywieźć ze sobą. Słuchaczami mogą być jedynie osoby uczestniczące w życiu Kościoła i parafii, szanujące świętość miejsca i czynności liturgicznych. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, identyfikator, zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu, posiłek, serwis kawowy. Każdy uczestnik szkolenia składa ofiarę w wysokości 250 zł.

Księża proboszczowie są proszeni o poinformowanie chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu i wypełnienie załączonego zgłoszenia.

• sobota, 22 kwiecień 2017 10:00

Wspierane przez iCagenda

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2017 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk