PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 15:00 - 22:00

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę, pod przewodnictwem ks. bp. Wiesława Śmigla, będzie miała miejsce w poniedziałek,     25 września br. Grupy maturzystów należy zgłosić do Diecezjalnego Duszpasterza Młodzieży, ks. Marcina Wawrzynkowskiego (tel. 785404000; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Szczegółowy program pobytu na Jasnej Górze jest następujący:

godz. 15.00: Koronka do Bożego Miłosierdzia. Gromadzimy się o 15.00 na wałach pod ołtarzem; w tym czasie będzie okazja do spowiedzi św. Wszystkich kapłanów prosimy o zabranie ze sobą fioletowej stuły       i pomoc w słuchaniu spowiedzi;

godz. 16.00: Modlitwa różańcowa w intencji maturzystów przed Cudownym Obrazem Matki Bożej;

godz. 17.00: Msza Święta w Bazylice jasnogórskiej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Wiesława Śmigla.

Po Mszy świętej spotkanie w auli o. Kordeckiego z Andrzejem Sową, autorem książki: „Ocalony. Ćpunk w Kościele”.

godz. 21.00: Apel Jasnogórski w kaplicy Matki Bożej.

Księży Proboszczów uprasza się o dołączenie informacji o pielgrzymce maturzystów do ogłoszeń parafialnych.

• poniedziałek, 25 wrzesień 2017 15:00 - 22:00

Wspierane przez iCagenda

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2017 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk