Historia Radia Głos sięga aż 1994 roku. Radia Głos można słuchać z trzech nadajników naziemnych zlokalizowanych w Pelplinie, Szymbarku oraz Chojnicach, w odtwarzaczach muzycznych za pomocą pliku .pls lub używając odtwarzacza online umieszczonego na stronie internetowej radia. Ponadto radio posiada rozbudowany portal informacyjny z wiadomościami regionalnymi oraz z życia diecezji.

W tej sekcji znajdują się informacje o prasie, pismach urzędowych wydawanych przez Diecezję Pelplińską oraz ich redakcjach. Są to: Miesięcznik Diecezji Pelplińskiej, Kurenda, Pielgrzym, Mały Pielgrzym, Studia Pelplińskie oraz Pastores.

Nasza organizacja składa się z drukarni oraz wydawnictwa, którego celem jest kreowanie szeroko pojętej kultury narodowej oraz popularyzacja nauki Kościoła, poprzez szeroką gamę wydawnictw książkowych i czasopism. Celem nadrzędnym naszej działalności nie jest maksymalizacja zysku, ale zrównoważony rozwoju oraz dbałość o pracowników, którzy są najważniejszym zasobem i wartością firmy. Realizację tego celu wspierać ma rozwijana i doskonalona działalność poligraficzna. Dzięki wysokiej jakości i krótkim terminom realizacji oferowanych usług poligraficznych, chcemy osiągnąć zadowolenie klientów biznesowych.

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2016 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk