Informacje o parafii

Msze św. w niedziele i święta: 7:00 8:30 10:00 11:30 15:00 18:00
Odpust: Św. Jakuba Apostoła – 25 lipca, ipsa die
Liczba wiernych: 8340
Miejscowości / Ulice: Ulice: al. Wolności (lewa strona), al. Zwycięstwa, Armii Krajowej, I Armii WP (lewa strona), Basztowa, Chopina, Curie-Skłodowskiej, Dąbrowskiego, Dygasińskiego, Derdowskiego, Franciszkańska, Gierymskiego, Grunwaldzka, Jedności Robotniczej, Konopnickiej, Korczaka, Kossaka, Kard. St. Wyszyńskiego, Lipowa, 9 Maja, 10 Marca, Marcinkowskiego, Młynarska, Moniuszki, Ogrodowa, Orzeszkowej, pl. Pokoju, pl. Spółdzielczy, Przyzamcze, Przymurna, Pułaskiego, Reja, Różyckiego, Sienkiewicza, Sikorskiego, Staromiejska, ks. P. Skargi, Skoczylasa, Staszica, Styki, Syrokomli, Warszawska, Węgrzynowicza, Wybickiego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Waryńskiego, Wita Stwosza (prawa strona)
Kościoły filialne / Kaplice: Św. Franciszka z Asyżu w szpitalu
made with love from Joomla.it

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2017 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk