Dekanalny dzień młodzieży w Tucholi

Opublikowano: 25 listopada 2022

W niedzielę, dnia 20 listopada 2022 r. odbył się Dekanalny Dzień Młodzieży w Tucholi. Młodzi ludzie spotkali się o godz. 17:00 w kościele pw. Bożego Ciała w Tucholi, wsłuchując się w konferencję, która ukazała im wzór Maryi do ruszenia w drogę swojej wiary.

Następnie wszyscy trwali na wspólnej modlitwie przed Najświętszym Sakramentem, będąc prowadzonymi modlitewnie przez zespół Dei Flores i rozważania czytane przez rówieśników. W tym czasie posługiwali również kapłani w konfesjonale, gdzie nie zabrakło wzruszenia i nawrócenia serc.

Podczas Mszy świętej kapłani modlili się za młodzież, zachęcając do dobrego wyboru drogi życiowej i oddania swojego życia Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

ks. Andrzej Patrzykąt

Dekanalny dzień młodzieży w Tucholi