Spotkanie "ODWAGI! Żyj pełnią życia w Kościele!"

Opublikowano: 20 października 2022

Już w najbliższą niedzielę, 23 października, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „ODWAGI! Żyj pełnią życia w Kościele!”. Dla każdego, kto chciałby się formować jako uczeń, ale dotychczas nie znalazł do tego odpowiedniej przestrzeni. W szkole Jezusa będziemy uczyć się, jak być Jego uczniami w swoim środowisku i jak szukać innych uczniów. Każde z comiesięcznych spotkań składa się z trzech części: wspólnej modlitwy, nauczania i zajęć praktycznych.

Jak zostać uczniem Jezusa?

Uczeń czuje się wezwany i świadomie podejmuje decyzję o pójściu za Mistrzem – wraz z innymi uczniami. Rezygnuje z wszystkiego, co w tym przeszkadza. Pozwala Jezusowi, by go formował: poprzez wchodzenie w głąb relacji z Nim, poznawanie Jego nauki i uczenie się z doświadczenia.

Do czego zapraszamy?

Zapraszamy na comiesięczne spotkania w Pelplinie każdego, kto chciałby się formować jako uczeń, ale dotychczas nie znalazł do tego odpowiedniej przestrzeni. W szkole Jezusa będziemy uczyć się, jak być Jego uczniami w swoim środowisku i jak szukać innych uczniów. Każde ze spotkań będzie składało się z trzech części: wspólnej modlitwy, nauczania i zajęć praktycznych.

Kiedy i gdzie?

Najbliższe spotkanie odbędzie się 23 października br. w Kurii Diecezjalnej w Pelplinie. Rozpoczynamy o 15:00, zakończymy ok. 18:00. Kolejne spotkania w każdą czwartą niedzielę miesiąca (konkretne terminy podamy w czasie spotkania).

Spotkania są bezpłatne. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu: 696 305 275 (Anna Maria Kolberg OV).