Rekolekcje GPS w Charzykowach

Opublikowano: 17 maja 2022

Za nami ważne wydarzenie duchowe: rekolekcje kerygmatyczne dla kandydatów do bierzmowania. Odbyły się one w piątek (13.05.) i sobotę (14.05.). Rekolekcje miały miejsce w Szkole Podstawowej w Charzykowach. Ćwiczenia duchowe poprowadził ks. Tomasz Dawid (Proboszcz Parafii św. Jakuba w Ostrowitem) wraz z ekipą młodzieży z Chojnic i Nowej Cerkwi.

Za nami ważne wydarzenie duchowe: rekolekcje kerygmatyczne dla kandydatów do bierzmowania. Odbyły się one w piątek (13.05.) i sobotę (14.05.). Rekolekcje miały miejsce w Szkole Podstawowej w Charzykowach. Ćwiczenia duchowe poprowadził ks. Tomasz Dawid (Proboszcz Parafii pw. św. Jakuba w Ostrowitem) wraz z ekipą młodzieży z Chojnic i Nowej Cerkwi. W rekolekcjach uczestniczyli kandydaci z klasy VIII szkoły podstawowej i I klasy szkół ponadpodstawowych(I rok formacji) z miejscowej parafii. Dotyczyły one drogi, jaką człowiek musi przejść, aby osiągnąć cel – zbawienie. Uznając Jezusa za swojego Pana i Zbawiciela, młodzież z teorii przeszła do praktyki, kończąc rekolekcje spowiedzią i Mszą świętą w kościele w Matki Boskiej Częstochowskiej w Charzykowach.

Rekolekcje GPS
fot. nadesłane