Zaproszenie na Diecezjalną konferencję katechetyczną - Pelplin 4 IX 2021r.

Opublikowano: 2 września 2021

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej uprzejmie informuje, że z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, w sobotę dnia 4 września 2021 roku o godz. 10.00 w bazylice katedralnej w Pelplinie odbędzie się konferencja dla katechetów naszej diecezji. Do udziału w konferencji zobowiązani są katechetki i katecheci świeccy oraz siostry zakonne. W konferencji uczestniczą dekanalni wizytatorzy nauczania religii.

W programie konferencji: uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem biskupa pelplińskiego dr. Ryszarda Kasyny, koncelebrowana z księżmi wizytatorami, następnie wykład prof. zw. dr hab. Anny Zellmy z Wydziału Teologicznego UMW w Olsztynie pt. „Towarzyszenie katechizowanym w powrocie do pełnego uczestnictwa w życiu religijnym po pandemii”.

W związku z trwającą pandemią konferencja odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Ks. Jan Doppke, Dyrektor Wydziału Katechetycznego

WydzialKatechetycznyPelplinkatecheza.diecezja-pelplin.pl