SZKOLENIE   DLA   FOTOGRAFÓW   I   OPERATORÓW 

SPRZĘTU   AUDIOWIZUALNEGO   W   DIECEZJI   PELPLIŃSKIEJ

 

 

Kuria Diecezjalna informuje, że w sobotę, 14 kwietnia 2018 r., w godz.  10.00-15.00, w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie, odbędzie         się szkolenie dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego. 

Zgłoszenia przyjmowane są w recepcji (furta WSD), w dniu rozpoczęcia zajęć. Zgłoszeniem jest pismo, podpisane przez własnego księdza proboszcza (zamieszczone poniżej), które każdy kandydat winien przywieźć ze sobą. Słuchaczami mogą być jedynie osoby aktywnie uczestniczące w życiu Kościoła i parafii, szanujące świętość miejsca i czynności liturgicznych. 

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, identyfikator potwierdzający jednocześnie uczestnictwo w szkoleniu, posiłek, serwis kawowy. Każdy uczestnik szkolenia składa ofiarę w wysokości 250 zł. 

Księża proboszczowie proszeni są o poinformowanie chętnych do wzięcia udziału  w szkoleniu i wypełnienie załączonego zgłoszenia.

 

 


 

 

 

(pieczęć parafii)

 

SZKOLENIE DLA FOTOGRAFÓW I OPERATORÓW
SPRZĘTU AUDIOWIZUALNEGO W DIECEZJI PELPLIŃSKIEJ

Pelplin, 14 kwietnia 2018.

 

Zgłoszenie  uczestnictwa

 

 

Zaświadczam, że .............................................................................................................. 

(imię i nazwisko)

zostaje skierowany/a na Szkolenie dla Fotografów i Operatorów Sprzętu Audiowizualnego w Diecezji Pelplińskiej. 

 

 

 

...................................................................                             .......................................................

 

(miejscowość, data)                   (podpis ks. proboszcza)

 

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2017 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk