INFORMACJE   O   INTERNETOWEJ   DZIAŁALNOŚCI   PARAFII

Wiele parafii diecezji pelplińskiej prowadzi on-line transmisje Mszy Świętych oraz nabożeństw. W celu stworzenia bazy informacji na ten temat i podzielenia się nimi z zainteresowanymi wiernymi, księża proboszczowie wszystkich parafii proszeni są o przesłanie do najbliższego piątku, 20 marca 2020 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. poniższych danych:

• nazwa parafii,
  • aktualny służbowy adres e-mail,
  • adres strony internetowej parafii, jeśli taka istnieje,
  • jeśli parafia prowadzi transmisje nabożeństw - jakich i w jakiej formie,
  • nazwa użytkownika (cały link do profilu) na Facebooku lub innym serwisie, jeśli parafia prowadzi tam aktywność.

Ze względu na przesyłanie większości wiadomości pocztą elektroniczną, powinna być ona regularnie sprawdzana, a ewentualne zmiany adresu parafialnego podane do wiadomości Kurii. Jest to również wezwanie do założenia strony internetowej, na której publikowane byłyby przynajmniej ogłoszenia i najważniejsze informacje dla parafian.

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2020 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk