STUDIA   PODYPLOMOWE   W   ZAKRESIE   TEOLOGII

REALIZOWANE   W   PELPLINIE   2020/21

Wydział Teologiczny UMK w Toruniu serdecznie zaprasza na studia podyplomowe w zakresie teologii realizowane w Pelplinie. Studia są przeznaczone dla absolwentów wydziałów teologicznych. Kształcenie odbywa się w dwóch cyklach:

• pierwszy – kurs ad licentiam – licencjat kościelny dla absolwentów wydziałów teologicznych (magistrów teologii), czas trwania: 6 semestrów
  • drugi – kurs ad lauream – dla osób posiadających licencjat kościelny z teologii, czas trwania: 2 semestry.

Studia są prowadzone w specjalności teologia praktyczna Kościoła. Termin składania dokumentów upływa z dniem 14 września 2020 r. Dodatkowe informacje
znajdują się w załącznikach nr 1 i 2 oraz na stronie internetowej: www.teologia.umk.pl/studia/studia_podyplomowe. Wszelkich informacji udziela również: ks. prof. Janusz Szulist (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oficjalna witryna Diecezji Pelplińskiej 2015 - 2020 | Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk