Diecezjalne Forum Duszpasterskie U ŹRÓDŁA ŁASKI

Start: 04 czerwca 2022 r. godz: 09:00

Koniec: 04 czerwca 2022 r. godz: 15:00

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich diecezjan do udziału w kolejnym Diecezjalnym Forum Duszpasterskim U ŹRÓDŁA ŁASKI, które odbędzie się 4 czerwca br. w bazylice katedralnej w Pelplinie. Spotkanie będzie poprzedzone nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego z dziewięciu sanktuariów Maryjnych naszej diecezji. Będzie ona transmitowana na stronie nacalyswiat.pl oraz na antenie Radia Głos codziennie od 27 maja do 4 czerwca, o godz. 20.00.

Tegoroczne Forum będzie jednocześnie zakończeniem i podsumowaniem diecezjalnego etapu Synodu o synodalności – czasu, w którym w naszych sercach zrodziło się pragnienie troski o Kościół. Zjednoczmy się, by prosić Ducha Świętego, aby odnowił i pogłębił w nas – Kościele Diecezjalnym – wiarę i uzdolnił do dawania świadectwa i apostolstwa w parafiach.

Zachęcamy do przekazania wiadomości o tych wydarzeniach i zaproszenia do wspólnej modlitwy swoim zrzeszeniom, przyjaciołom i wszystkim, którym leży na sercu dobro naszej diecezji. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu – wydzialduszpasterski@diecezja-pelplin.pl.

4 czerwca, Pelplin
Diecezjalne Forum Duszpasterskie U ŹRÓDŁA ŁASKI

9:00 – recepcja

10:00 – konferencja „Żyć pełnią życia w Kościele”, Biskup Pomocniczy Arkadiusz Okroj