Diecezja

Diecezjalny Dzień Rodzin w Kasparusie

Start: 03 lipca 2021 r. godz: 08:00

Koniec: 03 lipca 2021 r. godz: 22:00

W związku z trwającym Rokiem Rodziny i Rokiem Świętego Józefa Wydział Duszpasterski, Duszpasterstwo Rodzin i Parafia Świętego Józefa w Kasparusie zapraszają na Diecezjalny Dzień Rodzin, który odbędzie się 3 lipca 2021 roku w Kasparusie.

Wydarzenie rozpocznie się trzema, pielgrzymkami: pieszą, rowerową i kajakową, które spotkają się o godzinie 15:00 w Kasparusie na wspólnym świętowaniu, modlitwie oraz celebrowaniu radości życia w rodzinie. Wydarzenie będzie przebiegało zgodnie z następującym programem:

CZĘŚĆ I: Rodzinna pielgrzymka ze św. Józefem – trzy formy do wyboru:

·         PIESZA: Zelgoszcz – Kasparus , start o godz. 10:00

·         ROWEROWA: Huta Kalna – Kasparus, start o godz. 12:00

·         KAJAKOWA: Młynki – Kasparus, start o godz. 8:00, koszt: 25 zł/os

CZĘŚĆ II: Spotkanie rodzin w Kasparusie

15:00 – Rodzinny piknik w Kasparusie, przywitanie grup pielgrzymkowych

17:00 – Msza święta

18:30 – Koncert „Chcę żyć”

Istnieje możliwość uczestnictwa w wydarzeniu od godziny 15:00. Ze względów logistycznych, w celu uczestniczenia w jednej z wybranych tras pielgrzymkowych, wymagane jest zgłoszenie rodzin poprzez formularz dostępny na stronie internetowej nacalyswiat.pl w terminie do 25 czerwca 2021r.