Portal internetowy Diecezji Pelplińskiej
Diecezja
Pelplińska
Baner - Portal internetowy Diecezji Pelplińskiej

Projekty Unijne

KCK. Wyniki postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego publikacji artykułów prasowych wraz ze zdjęciem, w prasie o zasięgu regionalnym (Województwo Pomorskie) oraz na stronie internetowej redakcji.

Opublikowano: 16 lipca 2019


Wyniki postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego publikacji artykułów prasowych wraz ze zdjęciem, w prasie o zasięgu regionalnym (Województwo Pomorskie) oraz na stronie internetowej redakcji.

W wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego publikacji artykułów prasowych wraz ze zdjęciem, w prasie o zasięgu regionalnym (Województwo Pomorskie) oraz na stronie internetowej redakcji, w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”, do realizacji zamówienia wybrano: Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Domaniewskiej 45, 02-672 Warszawa – Oddział w Gdańsku, Targ Drzewny 9/11, 80-894 Gdańsk, oferującą cenę brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia w wysokości: 24 723,00 zł brutto. 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.