Portal internetowy Diecezji Pelplińskiej
Baner - Portal internetowy Diecezji Pelplińskiej

Projekty Unijne

Opublikowano: 18 maja 2023

Wyniki postępowania na udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego Realizacja dodatkowych prac i robót budowlanych w ramach projektu „Bazylika Katedralna w Pelplinie...

Opublikowano: 9 maja 2023

Unieważnienie postępowania z dnia 10.11.2022 r. Nr 1/POIiŚ/11/2022.

Opublikowano: 25 kwietnia 2023

Realizacja dodatkowych prac i robót budowlanych w ramach projektu „Bazylika Katedralna w Pelplinie – renowacja i udostępnienie nowej powierzchni wystawienniczej”...

Opublikowano: 15 grudnia 2022

Wyniki postępowania na udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego Realizacji dodatkowych prac i robót budowlanych w ramach projektu „Bazylika Katedralna w Pelplinie – renowacja i udostępnienie nowej powierzchni wystawienniczej”...

Opublikowano: 10 listopada 2022

Ogłoszenie o zamówieniu. Realizacja dodatkowych prac i robót budowlanych w ramach projektu „Bazylika Katedralna w Pelplinie – renowacja i udostępnienie nowej powierzchni wystawienniczej” obejmujących remont dachu Bazyliki Katedralnej w Pelplinie wraz z wykonaniem pozostałych prac w obrębie dachu, tj.: remontu sygnaturki, modernizacji instalacji odgromowej, wymiany rynien, wymiany okien w dachu, konserwacją dzwonów oraz budowa urządzeń wodnych do poboru wód powierzchniowych.

Opublikowano: 14 października 2022

Wyniki postępowania na udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego wykonania iluminacji (podświetlenia) elewacji Domu bramnego w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków…”.

Opublikowano: 12 października 2022

Wyniki postępowania na udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego dostawy dodatkowego wyposażenia do Domu Artysty w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków…”.

Opublikowano: 4 października 2022

KCK. Zapytanie ofertowe na Wykonanie iluminacji (podświetlenia) elewacji Domu bramnego w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”.

Opublikowano: 4 października 2022

KCK. Zapytanie ofertowe na dostawę dodatkowego wyposażenia do Domu Artysty w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”.

Opublikowano: 27 września 2022

KCK. Wyniki postępowania na udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego dostawy sprzętu elektronicznego, RTV i zestawów nagłośnieniowych do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”.

Opublikowano: 20 września 2022

KCK. Wyniki postępowania na udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego dostawy instrumentów muzycznych do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”.

Opublikowano: 19 września 2022

KCK. Dostawa sprzętu elektronicznego, RTV i zestawów nagłośnieniowych w ramach projektu „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”

Opublikowano: 19 września 2022

Unieważnienie postępowania na dostawę sprzętu elektronicznego, RTV i zestawów nagłośnieniowych w ramach do KCK.

Opublikowano: 9 września 2022

KCK. Zapytanie ofertowe na dostawę instrumentów muzycznych do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie.

Opublikowano: 9 września 2022

Unieważnienie postępowania z dnia 3.08.2022 r. na dostawę sprzętu medycznego do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie.

Opublikowano: 9 września 2022

Unieważnienie postępowania z dnia 2.08.2022 r. na dostawę instrumentów muzycznych do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie.

Opublikowano: 10 sierpnia 2022

KCK. Wyniki postępowania na udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego dostawy sprzętu elektronicznego, RTV i zestawów nagłośnieniowych do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”

Opublikowano: 3 sierpnia 2022

KCK. Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu medycznego do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie w ramach projektu „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”.

Opublikowano: 2 sierpnia 2022

KCK. Zapytanie ofertowe na dostawę instrumentów muzycznych do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie w ramach projektu „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”.

Opublikowano: 2 sierpnia 2022

KCK. Wyniki postępowania na udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego dostawy instrumentów muzycznych do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”.