Portal internetowy Diecezji Pelplińskiej
Unia Europejska
Baner - Portal internetowy Diecezji Pelplińskiej

Projekty Unijne

Wyniki postępowania na udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego dostawy mebli do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie.....

Opublikowano: 22 marca 2022


Wyniki postępowania na udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego dostawy mebli do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”.


Treść ogłoszenia:

W wyniku przeprowadzonego postępowania na udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego dostawy mebli do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”, do realizacji zamówienia wybrano Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ADAM-POL Adam Adamowski, Frank, ul. Kociewska 46, 83-260 Kaliska, oferującego cenę za wykonanie przedmiotu zamówienia w wysokości 131 290,20 zł brutto. Oferta PHU ADAM-POL Adam Adamowski jest kompletna, zgodna z wymogami określonymi w zapytaniu ofertowym i zgodnie z ustalonymi kryteriami oceny ofert jest najkorzystniejsza spośród złożonych ofert, podlegających badaniu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.