DZIEŃ OJCA ZE ŚWIĘTYM JÓZEFEM W HUCIE KALNEJ

Start: 26 czerwca 2022 r. godz: 11:00

Koniec: 26 czerwca 2022 r. godz: 16:00

Już po raz trzeci Parafia pw. Świętego Józefa w Hucie Kalnej organizuje coroczne wydarzenie pt. Dzień Ojca ze Świętym Józefem.

Odbędzie się ono w niedzielę 26 czerwca i rozpocznie Mszą św. o godz. 11.00 sprawowaną w intencji mężczyzn. Kościół parafialny w Hucie Kalnej jest pod szczególną duchową opieką świętego Józefa, patrona ojców. Rada Parafialna z księdzem proboszczem Markiem Łangowskim kierują zaproszenie na spotkanie religijne i festyn do całych rodzin. W programie, jak co roku znajdą się konkursy dla mężczyzn organizowane przez leśników i strażaków, konkurs wiedzy o świętym Józefie, zabawy dla dzieci prowadzone przez wodzireja, dmuchaniec i rodeo. Organizatorzy postarali się o szereg atrakcyjnych nagród do zdobycia w loterii fantowej. Koło Gospodyń Wiejskich Lubiczanki tradycyjnie przy swoim stoisku będzie oferowało jadło kociewskie i kuchy, a także grochówkę i kiełbaski z grilla. Tegoroczną nowością będzie pchli targ, na którym będzie można zdobyć wiele ciekawych rzeczy, ozdób, książek, płyt dvd z klasyką filmową oraz staroci.

Wydarzenie organizują: Parafia rzymskokatolicka pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Hucie Kalnej, Rodzina Kolpinga w Hucie Kalnej i Miejska Biblioteka Publiczna w Czarnej Wodzie.

Z pozdrowieniem,

ks. Marek Łangowski