Portal internetowy Diecezji Pelplińskiej
Unia Europejska
Baner - Portal internetowy Diecezji Pelplińskiej

Projekty Unijne

Ogłoszenie o zamówieniu. Dostawa sprzętu wystawienniczego do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”.

Opublikowano: 29 czerwca 2022


Treść ogłoszenia:


Ogłoszenie o zamówieniu na dostawę sprzętu wystawienniczego do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”. Szczegóły znajdują się w załącznikach.

ZMIANA TREŚCI ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 4/06/2022 z dnia 5 lipca 2022 r.

W zapytaniu ofertowym Nr 4/06/2022 na dostawę sprzętu wystawienniczego do Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie w ramach projektu pn. „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie” wprowadza się następujące zmiany:

1.  W Załącznik nr 1 do ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 4/06/2022 z dnia 29 czerwca 2022 r. – Specyfikacji zamówienia na dostawę sprzętu wystawienniczego w ramach projektu „Utworzenie Kociewskiego Centrum Kultury – modernizacja i adaptacja zabytkowych budynków Opactwa Pocysterskiego w Pelplinie”, w pozycji 1 Gabloty stojące, ustala się nową ilość zamawianych gablot, wynoszącą 6 szt.

2. Pozostałe warunki zapytania ofertowego pozostają bez zmian.

Do pobrania

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.